Loading...
Özel Riskler

Sinemaks
Film sektörü için özel hazırlanmış bir üründür. Tek poliçe içinde Film sektöründe kullanılan tüm materyalleri teminat içine alan bir sigortadır . İş yerinden çekim mekanına kadar elektronik cihazlarından İşveren Mali Mesuliyet ve Ferdi Kaza’ya kadar genişletilmiş özel teminatlı sigortadır. Bireysel kullanıcılar için fotoğraf makineleri gibi küçük taşınabilir cihazlarda bu kapsamda teminat alına alınıp, tüm Türkiye’de güvence altında olacaktır. Ayrıca projeniz/geziniz çerçevesinde yurt dışında geçerli dönemsel teminatta sağlanmaktadır.

Etkinlik
Etkinlik / Organizasyonların; Hava Muhalefeti de dahil olmak üzere iptali durumunda zararı karşılayan bir sigortadır. Yangın, Doğal Afet, Organizatör teminatı gibi iptal durumlarını karşılayan teminatlar ile birlikte Ferdi Kaza, İşveren Mali Mesuliyet, Dekor, Elektronik Cihaz ve 3. Şahıs Mali Mesuliyeti de kapsayan genişletilmiş ek teminatlar bulunmaktadır. Teminat kapsamına alınan organizasyonlar başlıca: Fuar, Kongre, Konser, Spor Etkinlikleri, Konferans, Sergi, Toplantı, Gösteri, Müzikal, Festival.

Sanat Eserleri
Sanat eserlerinin , tablo, heykel ve heykelcik ve sanat eseri niteliğindeki materyal ile antik eserlerin all risk sigortasıdır. Sanat Eserlerinin teminat altına alındığı başlıca alanlar: Şirket ve Vakıf Koleksiyonları, Kişisel Koleksiyonlar, Sergiler, Galeriler, Müzeler.