Loading...

 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 • Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde; özel sağlık kurumlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurum, branş ve doktorlar tarafından sunulan, Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan sağlık hizmetleri için sigortalılardan alınacak ilave ücretleri ödemez ve yüksek standartta bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.
 • 30 Haziran 2020 tarihine kadar Allianz’dan ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak müşterilerimizi %15 indirim fırsatı bekliyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için kullanabileceğiniz %15 indirim ile ilgili detayları katılım koşulları alanında bulabilirsiniz. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na indirimli sahip olmak ve daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

%15 İndirim Kampanya Koşulları

30 Haziran 2020 tarihine kadar Allianz’dan ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak müşterilerimizi %15 indirim fırsatı bekliyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için kullanabileceğiniz %15 indirim ile ilgili detayları katılım koşulları alanında bulabilirsiniz.  Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na indirimli sahip olmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Katılım Koşulları:

 1. Allianz’dan yeni bir Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak olan müşterilerimiz için geçerlidir.
 2. Başka bir sigorta şirketinde mevcut poliçesi olup Allianz’dan Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası almak isteyen müşterilerimiz için hasarsızlık indirimi haketmiş olma şartı aranmaktadır.
 3. Sadece ilk yıl primine özel olarak, Yatarak Tedavi’de %15 indirim uygulanacaktır.
 4. Yatarak Tedavi’ye ek olarak Ayakta Tedavi ve Doğum gibi diğer teminatlar da alındığında; toplam ürün içeriğinde sadece Yatarak Tedavi teminatında %15 indirim uygulanacaktır. Yatarak Tedavi priminin toplam primdeki ağırlığına bağlı olarak ortalama indirim %15 in altında olabilecektir.
 5. Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.
 6. Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir. (Sürprim vb. uygulamalar)
 7. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
 8. Tüm Allianz acenteleri, satış kanalları ve yetkili banka şubelerinde geçerli olacaktır.
 9. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde kesintisiz ilk sigortalılık tarihi öncesinde varolan mevcut rahatsızlık/ hastalıklarla ilgili her türlü sağlık gideri teminat kapsamı dışında olup, aşağıda belirtilen hastalık/risk gruplarından herhangi birini geçirmiş kişiler bu ürün kapsamında sigortalanamaz. Hastalık/Risk Grupları: Her türlü kanser, kötü huylu/seyirli tümör/hastalıklar ile tanısı konulmamış kitleler, Organ yetmezlikleri, eksiklikleri, anomalileri, Kronik Akciğer, Karaciğer ve Böbrek Hastalıkları, Kalp ve/veya Damar sistemi hastalıkları, Kas-iskelet-Sinir Sistemi Hastalıklar, Kronik sindirim sistemi hastalıkları, Psikolojik Hastalıklar ve Gelişme Geriliği, Alkol, uyuşturucu ve madde bağımlılığı, Metabolik ve Endokrin Hastalıklar, Kalıcı beyin, omurilik hasarı, çoklu travma ve ciddi yanıklar, Kan-kan yapıcı organların hastalıkları, kanama ve pıhtılaşma bozuklukları, Romatizmal ve kollajen doku hastalıkları, Bağışıklık sistemi bozuklukları, Doğumsal, Genetik-Ailevi Hastalıklar, 18 yaş ve üzeri kişiler için VKI (vücut kitle endeksi)nin 40 ve üzerinde veya 15 ve altında olması, 34 hafta ve/veya 2kg altındaki 6 aydan küçük yenidoğanlar
 10. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.

 

Hepsiburada 50 TL Hediye Çeki Kampanya Koşulları

Online Başvuru formunu doldurarak Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alan müşterilerimiz 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanıyor!

 1. Kampanyamız 1 Mayıs ve 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya, https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler.html sayfasındaki ürünlerden gelen ya da doğrudan https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/ozel-saglik-sigortalari/tamamlayici-saglik-sigortasi.html#/view1 sayfasından yönlendirilen referanslar ile yapılan satın alma taleplerini kapsamaktadır.
 3. Kampanya, referansın yönlendirildiği Allianz acentelerinden, referans tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın alınan “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” poliçelerinde geçerli olacaktır.
 4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri ve yukarıda belirtilen referans yönlendirme linki dışında oluşturulan yeni tamamlayıcı sağlık poliçe satın alım talebi ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Referans bırakıldıktan sonra, tamamlayıcı sağlık sigortası dışında satın alınan diğer poliçeler, kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Kampanya dönemi öncesinde, mevcutta aktif devam eden tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.
 7. Kampanya kapsamında, Hepsiburada web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 50 TL değerinde hediye çeki kodu iletilecektir.
 8. Kriterleri sağlayan müşterilerimiz, hediye çeki kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması hesabından en geç 30.06.2020 tarihine kadar temin edilmelidir. Bu tarihten sonra hediye çeki kodlarına ulaşım sağlanamayacaktır.
 9. Kampanyadan, sigortalı müşteriler faydalanabilmektedir ve her müşteri (TC kimlik numarası ile) sigortalı olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.
 10. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 30.09.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 11. Hediye çekleri, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
 12. Çekler tek seferde kullanılabilir, bölünemez.
 13. Hediye çeki kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 14. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.
 15. Poliçelerin 60 gün içerisinde iptal edilmesi durumunda, verilen hediye çeki tutarı geri alınacaktır.
 16. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
 17. Allianz Türkiye, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.